Jak je na tom vaše tělo? Co se děje s naším tělem v této době?

Picture of Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Co dělá naše tělo

Dnes si povíme o tom, jak naše fyzické tělo reaguje na negativní informace jako takové. Samozřejmě, v první řadě právě emoce, se kterými se nám nedaří si vždy poradit, ovlivňují fyzické tělo. A pokud se vám nepodaří uhasit „jiskru“ negativních emocí, která vzplála včas, pak se může rozvinout v „oheň“, který začne ničit nejprve vaše jemnohmotná těla a poté vaše fyzické tělo.

Málokdo ale ví, že i ti lidé, kteří si již plně osvojili schopnost nebýt emocionálně vtaženi do dění kolem sebe a zůstali pouze vnějším pozorovatelem, jsou stále nepřímo ovlivňováni negativními informacemi, které prosakují do jejich energetického prostoru a mohou ovlivnit jejich fyzickou kondici.

A nyní vám povím o mechanismu interakce vnějších faktorů s lidským fyzickým tělem.

Všichni jsme jedno

Začněme tím, že všichni lidé na Zemi jsou Jedno, i když o tom sami nevědí, což znamená, že existují v jediném energetickém prostoru. Každý má samozřejmě také svůj prostor, jehož objem závisí na čistotě vědomí a úrovni vibrací člověka. A přesto jakákoliv informace, která se objeví v Jednotném poli Země, tak či onak ovlivňuje vědomí a energii člověka, který s ní přijde do kontaktu. Jelikož je vše energie, jakákoliv informace nese určité vibrace, které se nemohou zcela rozpustit v energetickém poli Země.

A když miliony lidí přijmou nějakou informaci, jak se to děje například při sledování zpráv, pak se její energie rozpadne na miliardy částic, které proniknou do energetického prostoru každého diváka.

Já doporučuji nesledovat zprávy a naopak vědomě vytvářet pozitivní energetické vibrace, které léčí nás, naše tělo i naše okolí. A přesně na to jsem pro vás vytvořila kurz 21 dní ke štěstí, který najdete ZDE.

Otroci naší planety jsou si tohoto dobře vědomi, a proto se snaží zaplnit televizní vysílání zprávami výhradně negativního charakteruZapojují tedy obyvatele Země do procesu šíření negativní energie po celé planetě, což je jejich hlavním cílem. Částice takové energie, která se dostane do lidské aury, začne žít svým vlastním životem.

V závislosti na úrovni vědomí lidí, kteří ji přijali, se buď rychle rozpustí, neutralizuje vysokými vibracemi lidí, nebo naroste do neuvěřitelných rozměrů, pokud se dostane do pole člověka s nízkými vibracemi, který ji začne donekonečna krmit negativními emocemi.

Co se ale v tomto případě stane s fyzickými těly lidí?

Pokud vědomý člověk okamžitě vypudí negativní energii ze svého energetického prostoru, pak se tato částice doslova odrazí od ochranného obalu jeho jemnohmotných těl, aniž by mu způsobila nějakou újmu. Přesně proto jsem pro vás vytvořila transformační kurz. Díky kurzu 21 dní ke štěstí se od vás tyto negativní energie odrazí a nezpůsobí vám žádnou újmu. 

Pokud to člověk do sebe pustí a pak tyto informace „žije“, znovu a znovu o nich diskutuje s ostatními, pak to začne destruktivně ovlivňovat nejprve jeho jemnohmotná těla a poté fyzické tělo.

Přitom trpí především jeho orgány, již postižené nemocí, pro které jsou takové energetické útoky katalyzátorem vstupu do krizového stadia nemoci.

A nyní na Zemi nastalo období, kdy se na vás ze všech stran doslova valí negativní informace. Tyto informace provokují lidi k mocným emisím negativní energie, která ničí jejich zdraví.

Proto vás, moji milí, žádám, abyste byli velmi vybíraví ohledně jakýchkoli informací. Vybírejte si takové zdroje, které dopadnou na vaši Duši, vzbuzují naprostou důvěru a hlavně v sobě nenoste strach a negativitu. Ty nejen, že snižují vaše vibrace, ale také ničí vaše fyzická těla.

Chcete vědět, jak na to? Kurz 21 dní ke štěstí vás k tomu dovede krok za krokem.

Nyní, v poslední fázi Přechodu Země do Páté Dimenze, je to důležitější než kdy jindy.

S láskou Natalie

 

Zdroj:https://vozrojdeniesveta.com/

Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články