Jak se Juraj dostal z rakoviny a jak dnes pomáhá ostatním?

Picture of Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Juraj Michálek se dostal z těžké rakoviny během tří měsíců. Dnes produkty, které mu pomohly a které vyvinul pomáhají i ostatním.

Co stojí za vznikem firmy Medicaelix? Velký příběh – doktoři dávali Jurajovi půl roku života

 
Zakladatel toho zázraku v medu Juraj říká: ,,Podle lékařů mám být už šest let po smrti. Když mi zjistili metastáze po celém těle, dokonce i na mozku, tak mě můj lékař poslal domů umřít. Doktoři mi dávali půl roku života. S tím jsem se, ale nechtěl smířit. 

 
Začal jsem sbírat informace o přírodních látkách, které si poradí s rakovinou po celém světě. A dokázal jsem to, že po třech měsících jsem měl hodnoty jako zdravý člověk. To vše díky dřevokazným houbám.“ Příběh Juraje si můžete poslechnout zde.
 

Jak pomáhají produkty firmy Medicalelix?

 
Zkušenosti lidí můžete vidět zde. 
oba produkty se slevou 300 Kč koupíte zde.
 
Medicalelix, doplněk stravy, je jedinečným produktem, který v sobě uchovává 100% přírodních výtažků z různých druhů hub. Příkladem těchto hub může být Shiitake, Chaga a Reishi. Tyto houby byly vybrány pro svůj neuvěřitelný potenciál, aby podpořily náš imunitní systém. 
Kromě toho, tyto houby mají schopnost detoxikovat tělo, což znamená, že pomáhají přirozeně odstraňovat škodlivé látky, které se mohou hromadit v těle.
 
Na tomto odkaze na oba produkty získáte slevu 300 Kč.
 
Produkty Medicalelix nám nabízí tuto jedinečnou formuli v podobě „neobyčejného“ medu. Namísto polykání tablet nebo kapslí můžeme jednoduše užívat jednu lžičku tohoto produktu denně. 
 
Med můžeme sníst rovnou, rozmíchat v nápoji nebo ho popíjet během dne.
 
Na začátku se užívá detoxikační produkt Vital + produkt Extra, který je nabušený zdravím prospěšnými látkami. Po detoxikaci, která trvá 2x 14 dní se už užívá pouze produkt Extra.
 
Supramedex Vital – nejlepší detoxikace
 
Supramedex Vital (dříve Detox), je úžasnou detoxikační kůrou. Užívá se po dobu 14 dní, přičemž se denně užije jedna lžička medu. Po této kůře následuje 28 dní pauza, kdy se užívá produkt Extra (dříve Elix). Poté opět následuje 14 dní užívání Vital.
 
Složení Vital (dříve Detox):
Med
Pelyněk pravý
Kurkuma
Černé koření 
 
Balení vydrží na celou detoxikační kůru 28 dní.
Supramedex Extra – nabušená bomba
 
Další produkt je Extra (dříve Elix), který obsahuje extrakty z hub, jako je Reishi, Chaga nebo Shiitake. Tyto houby jsou už po staletí využívány v tradiční čínské medicíně pro své léčebné účinky. Pro zesílení účinku byly přidány přírodní byliny jako černý bez a skořice, které jsou také bohaté na prospěšné látky pro lidský organismus.
 
Složení:
 
Med
Chaga
Reishi
Trsnatec lupenitý
Houževnatec jedlý
Hlíva ústřičná
Černý bez
Skořice
 
Balení 900g vystačí na 3 měsíce. Denní dávka vychází pouze na 20 Kč.
 
Medicalelix nabízí i další produkty, jako je Medical Puerh, což je vysokohorský tmavý čaj ze starých stromů, a Medical Green, což je vysokohorský zelený čaj z oblasti Hunanu v Číně. Každý z těchto produktů představuje unikátní kombinaci přírodních látek, které přispívají k posílení imunity a celkovému zdraví. 
 
Ideální je užívat Vital a Extra. Klikněte zde – Na tomto odkaze oba produkty získáte se slevou 300 Kč. 
 
Pokud se vám tento zázrak líbí jako mě a chtěli byste ho doporučit své rodině, známým či klientům, tak si udělejte účet zde a stáhněte si marketingový plán firmy. 
 
Pokud potřebujete cokoli vědět či poradit se, napište mi na email: mesavia@seznam.cz a já vám hned odpovím. 
 
 

Důležitou roli v našem imunitním systému hrají naše střeva. Dokonce až 80% imunity máme právě ve střevech. Jak posílit imunitu přes svá střeva se dozvíte zdarma ve Svatém grálu. 

STÁHNĚTE SI SVATÝ GRÁL ZDARMA ZDE

Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články