Co má společného prací prášek a ekzém?

Picture of Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Možná se budete divit, ale prací prášek a ekzém mají společného hodně. Máte vy nebo vaše dítě ekzém? Bohužel tento problém je čím dál více rozšířený a trpí jím hlavně děti.
Já sama jsem se trápila s ekzémem několik let, takže si dovedu představit, jak vám je.
Vím, jak to bolí, svědí a pálí. Člověk by se nejraději vyletěl z kůže, kdyby to šlo. Pořád se škrábat, taky nejde, tím se to ještě zhoršuje.

Jaký prací prostředek na ekzém?

Pro mě to byl nekonečný boj. Vyzkoušela jsem všechno, co kdo poradil i co doktor předepsal. Všechno pomohlo na chvíli.
Důležitým dílkem puzzle, který mi pomohl se ekzému zbavit byla Eurona a jejich prací a úklidové prostředky, které mi nedráždily kůži.
Postupně jsem vyprala všechny své věci a pomohlo to. Konečně něco v čem jsem mohla i opláchnout nádobí nebo vytřít podlahu. To bylo dřív možné jen s rukavicemi a ty nejsou taky ideální, protože se v nich zase ruce potí, což ekzému taky neprospívá.
Eurona je česká firma vyrábějící nejen úklidové a prací prostředky, ale hlavně jsou tyto prostředky šetrné k nám, naší pokožce i k přírodě.
Jako čtenář mého blogu máte možnost získat slevu cca 20% na všechny jejich produkty. Stačí se prokliknout přes tento odkaz  nebo zadat na konci ID vašeho poradce ID 420-3176859941

Čím začít, když vás trápí ekzém?

Jednou z nejdůležitějších věcí je praní. Proč? Protože my jsme oblečení v nějakém oděvu skoro 24 hodin denně. Ten oděv pereme v nějakém pracím prostředku. Běžné prací prostředky obsahují spoustu látek, které mají za úkol pouze vyplnit obal. Zákazník si tak myslí, že si koupil x kg pracího prášku, ale ve skutečnosti zaplatí za plnidlo. Tato plnila nemají žádný prací účinek. Mají za úkol pouze zvětšit objem, abychom za ten velký pytel prášku dali více peněz.
Navíc a to je pro ekzematika důležité, dráždí naši pokožku. Bohužel se totiž z oděvů zcela nevymáchají při praní.   
Takže pokud máte citlivou kůži, tak určitě doporučuji začít řadou Eco Mimi od Eurony, která je přímo na citlivou kůži.
Můžete si vybrat prášek nebo gel a přidat jemný neutralizací roztok pro ochranu extrémně citlivé pokožky nebo aviváž.
Také jsem začínala s řadou Eco Mimi, je vhodná jak pro dospělé, tak pro miminka od narození. Dnes používám jakoukoliv aviváž i gel na praní.
Nemusíte se bát aviváže. Je moc příjemná, jemňoučká a krásně voní.

Z ceny vám spadne brada

Kdyby vás snad překvapila cena, tak si ji vydělte 6. Jako většina věcí u Eurony, tak i prací gely a aviváže, jsou koncentráty a dlouho vám vydrží. Dávkujete jen asi šestinu dávky než u vašeho běžného prášku.
1000 ml pracího gelu vám vystačí na vyprání 50 ti praček.
Hlavně jako čtenáři mého blogu získáváte slevu na marži minimálně 20%. 
Zadejte na konci objednávky ID a z objednávky se vám odečte marže 20%. Nebo stačí kliknout na tento odkaz, moje ID 420-3176859941 se vám objeví při registraci na konci objednávky. 
Já se, tak stanu takovým vaším andělem strážným a můžete se na mě kdykoliv obrátit, když si nebudete vědět s něčím rady.
Zajímá vás, jak na první objednávku, abyste získali slevu a ještě dárky? Tak se vydejte tudy a  stáhněte si příručku dole na stránce. 

 

Jaká je mentální příčina atopického ekzému?

To se dozvíte v knize, kterou jsem napsala a která je právě o příčinách nemocí, které máme ve své hlavě. Nazvala jsem ji Lexikon zdraví a ukázku z něj si můžete stáhnout zde.
VŠECHNO MÁME VE SVÉ HLAVĚ
Naše myšlenky a emoce mají přímý vliv nejen na naše zdraví, ale na celý náš život.

Všechno máme ve své hlavě a o tom je i Lexikon zdraví, který vám otevře oči.

Stáhněte si zdarma ukázku. 

Připravila jsem pro vás zdarma ke stažení příručku s mými 14 tipy od Eurony a slevu na všechny jejich přípravky.
Pokud trpíte fyzickými problémy jako je např. bolest hlavy, zad, kolene či problémy s ledvinami, játry, srdce a jiné, je tu pro vás Lexikon zdraví, kde najdete klíče k 85 nejčastějším nemocem. Ke kořenům svého problému se dostanete v e-knize Lexikon zdraví zde.
Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články