Kdo jsem, aneb můj příběh od začátku

Kdo jsem já, že si dovoluji vám říkat, že je možné žít šťastný život bez stresu a nemocí?

Moje jméno je Natalie S. Groulíková a jsem autorkou několika kurzů a kuchařky.

Před 23 lety jsem byla na dně. Byla jsem doslova hromádka neštěstí. Nešťastná ženská se zdravotními problémy s nefungujícími vztahy a dvěmi malými dětmi, která se neměla o koho opřít. Měla jsem pocit, že všechno leží jenom na mě, až jsem se z toho sesypala a skončila na antidepresivech. Vypadala jsem hrozně, celé dny jsem brečela i když jsem neměla proč. Měla jsem dvě zdravé děti a manžela, který nás dokázal finančně zabezpečit. Přesto jsem byla hodně nešťastná. Po těle jsem měla ekzém až do krve, stále mě bolela hlava, byla jsem strašně vyčerpaná, moje váha tehdy letěla nahoru šílenou rychlostí a doktoři mi nedokázali pomoc.

Až už tělo řeklo dost a já spala a spala. Usínala jsem i na zahradě, nešlo to překonat. Manžel mi nosil malou na kojení a jinak se musel o všechno postarat sám.

Vůbec jsem nevěděla co si počít. Nedokázala jsem si tehdy ani zavázat boty či obléct svetr a došlo mi, že lékaři mi nepomůžou a že takhle se nedá žít.  

Když se to nelepšilo a den za dnem to bylo stejné, tak jsem poprosila manžela, ať mě odveze k léčiteli do vedlejší vesnice. Nechtěla jsem už čekat jestli se nestane zázrak

.

A ten den začalo moje celoživotní učení a moje cesta. 

Rozhodla jsem se uzdravit a přijít životu na kloub. 

Změnila jsem svůj život skutečně z gruntu včetně nových návyků a nového jídelníčku. Pila jsem bylinky, upravila stravu a světe div se změny se děly hodně rychle. Připadalo mi jako zázrak, že se mi hojí ekzém, který mě trápil roky a kvůli kterému jsem nemohla často bolestí ani spát, že mě přestala bolet hlava a spoustu dalšího.

Můj život se začal obracet správným směrem. Změnila jsem své myšlení a to mi zachránilo život. Přestala jsem řešit blbosti a rozčilovat se kvůli maličkostem a začala jsem si všímat těch opravdu důležitých věcí v životě. Změny se začali dít rychle a ve všech oblastech. I vztahy se zlepšily a mě začala tahle cesta a všechno okolo ní zajímat čím dál víc.

Dnes žiju spokojený život, brzo mi bude 48 let a nikdy už jsem nebrala žádné prášky.

Stále se zabývám zdravím, zdravou stravou, tím jaký vliv na náš život má naše mysl a naše psychika. Miluju pejsky, přírodu a bytí.

Jsem naprosto zdravá a šťastná. Vydala jsem kuchařku z níž vám tady posílám ochutnávku ke stažení a přeji vám dobrou chuť. 

Nebojte nebudu s vámi sdílet nic, co bych neměla nejdříve vyzkoušené na sobě 🙂

Všechno co s vámi sdílím mi skutečně pomohlo začít žít. Do hloubky se tím zabývám v mých kurzech.

Více na mém webu.

Facebookinstagrammail
Facebookmail

You may also like...