Kdo jsem, aneb můj příběh od začátku

Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Kdo jsem já, že si dovoluji vám říkat, že je možné žít šťastný život bez stresu a nemocí? Ráda s vámi posdílím svůj příběh.

Moje jméno je Natalie S. Groulíková a jsem autorkou několika kurzů a kuchařky.

Byla jsem na dně

Byla jsem doslova hromádka neštěstí. Nešťastná ženská se zdravotními problémy s nefungujícími vztahy a dvěmi malými dětmi, která se neměla o koho opřít. Pocit, že všechno leží na mě, mě pronásledoval ve dne v noci. Neuměla jsem si pomoc a lékařka mi předepsala antidepresiva. Vypadala jsem hrozně, celé dny jsem brečela i když jsem neměla proč. Měla jsem dvě zdravé děti a manžela, který nás dokázal finančně zabezpečit. Přesto jsem byla hodně nešťastná. Po těle jsem měla ekzém až do krve, stále mě bolela hlava, byla jsem strašně vyčerpaná, moje váha tehdy letěla nahoru šílenou rychlostí a doktoři mi nedokázali pomoc.

Až už tělo řeklo dost a já spala a spala. Usínala jsem i na zahradě, nešlo to překonat. Manžel mi nosil malou na kojení a jinak se musel o všechno postarat sám.

Vůbec jsem nevěděla co si počít. Obléct si svetr či zavázat boty, byl pro mě obrovský výkon. Uvědomila jsem si, že tahle žít nechci a že si musím pomoci sama, protože lékaři si už nevěděli rady. 

Když se to nelepšilo a den za dnem to bylo stejné, tak jsem poprosila manžela, ať mě odveze k léčiteli do vedlejší vesnice. Nechtěla jsem už čekat jestli se nestane zázrak

.

A ten den začalo moje celoživotní učení a moje cesta 

Rozhodla jsem se – uzdravím se a přijdu životu na kloub 

Změnila jsem svůj život skutečně z gruntu včetně nových návyků a nového jídelníčku a můj příběh života se začal odvíjet úplně jiným směrem. Pila jsem bylinky, upravila stravu a světe div se změny se děly hodně rychle. Připadalo mi jako zázrak, že se mi hojí ekzém, který mě trápil roky a kvůli kterému jsem nemohla často bolestí ani spát, že mě přestala bolet hlava a spoustu dalšího.

Můj život se začal obracet správným směrem. Změnila jsem své myšlení a to mi zachránilo život. Už neřeším blbosti, nerozčiluji se kvůli maličkostem a všímám si těch skutečně důležitých věcí v životě. Změny se začali dít rychle a ve všech oblastech. I vztahy se zlepšily a mě začala tahle cesta a všechno okolo ní zajímat čím dál víc.

Dnes žiji spokojený život, je mi 47 let a jsem naprosto zdravá.

Stále se zabývám zdravím, zdravou stravou, tím jaký vliv na náš život má naše mysl a naše psychika. Miluju pejsky, přírodu a bytí.

Jsem naprosto zdravá a šťastná. Vydala jsem kuchařku z níž vám tady posílám ochutnávku ke stažení a přeji vám dobrou chuť. 

Všechno, co s vámi sdílím, tak mám osobně vyzkoušené na sobě 🙂

Všechno co s vámi sdílím mi skutečně pomohlo začít žít

Do hloubky se tím zabývám v mých kurzech.

Více na mém webu. Budu moc ráda, když i vy se, se mnou podělíte o ten váš životní příběh. 

Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články