Jak poznáte, že Vesmír plní vaše přání?

Picture of Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Že nám Vesmír plní naše přání poznáme podle synchronicit a znamení, které nám přicházejí do života. Podíváte se na hodiny a vidíte opakovaně stejná čísla např. 12:12. Můžete je vidět i jinde, třeba na SPZ auta, které jede před vámi. Není to náhoda, ale má to svůj význam. Vesmír vám tím něco naznačuje a může vám odpovídat na vaši otázku či přání.

 

Vesmír plní naše přání

Můžeme si všimnout i zvláštních vzkazů, při jejichž čtení máme pocit, jako by byly napsané jenom pro nás. Například jdeme po ulici a všimneme si nápisu, který přesně rezonuje s naší otázkou.

Nebo sedneme do auta, začne hrát radio a první co uslyšíme, je začátek písně, který přesně sedí na naši situaci nebo v tom textu poznáme odpověď na naší otázku.

Otevřeme knihu jen tak a najednou zůstaneme koukat na větu, kde zůstaly naše oči. Čteme tu větu stále dokola a je nám všechno jasné.

Nevíš, jak si přát, aby se ti přání plnila? Cesta ke splněným přáním vede tudy.

 

Pokud trpíte fyzickými příznaky, které nemají žádnou zjevnou příčinu, může být psychosomatická léčba účinným způsobem, jak najít úlevu. Tím, že se tento přístup zabývá jak myslí, tak tělem, vám může pomoci dostat se ke kořenům vašeho problému a najít trvalou úlevu. Ke kořenům svého problému se dostanete v e-knize Lexikon zdraví zde.

Cítíte jistotu, že Vesmír plní přání

Když se nám dějí v životě tyto znamení, když jsme jim otevření a všímáme si jich, tak často cítíme naprostou jistotu, že je vše, tak jak má být, že naše přání bylo vyslyšeno. Jsme si jistí, že to znamení je právě pro nás a hned víme o jakou situaci jde, na co je to odpověď.

Nevíš, jak si přát, tak aby se ti tvá přání plnila? Aby i ty jsi toto kouzlo mohla zažít, tak jsem pro tebe připravila úžasnou meditační techniku, díky které se budou tvá přání krásně plnit.

Cesta ke splněným přáním vede tudy.

 

Co se může dít, když Vesmír plní naše přání

Můžete si všimnout, že se vytrácejí z vašeho života překážky a naopak vám přicházejí do života božská řešení v podobě nových lidí a situací. Ve vašem životě začíná všechno plynout bez vašeho úsilí. Všechno se děje a nemusíte na nic tlačit. Přichází do vašeho života, to nejlepší pro vás v danou chvíli.

Můžete vidět i znamení na obloze. Jakoby z ničeho nic se objeví motýl i když jste motýla neviděli, ani nepamatujete.

 

Odhalení příznaků 85 nemocí

Psychosomatická léčba je druh terapie se sebou, který se zaměřuje na spojení mysli a těla. Vychází stejně jako Lexikon zdraví z myšlenky, že naše myšlenky, emoce a chování mohou ovlivňovat naše fyzické zdraví. 
Tento typ sebereflexe může být přínosný i pro lidi, kteří se potýkají s chronickými nebo nevysvětlitelnými fyzickými příznaky. Prozkoumáním psychologických faktorů, které mohou přispívat k vašim příznakům, můžete lépe porozumět své nemoci a naučit se, jak ji účinněji zvládat.
Psychosomatická léčba vám může pomoci odhalit příčinu vašeho onemocnění a najít úlevu od příznaků. Jedná se o holistický přístup, který bere v úvahu vaši mysl, tělo a emoce. Pokud se potýkáte s nevysvětlitelnou nemocí, zvažte nákup Lexikonu zdraví, kde najdete příčiny k 85 nemocem. Které to jsou? Nakoukněte zde.
Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články