Klíč ke štěstí a naplnění života

Co je pro vás štěstí? Jste šťastní v životě nebo naopak nešťastní? Chcete se naučit být šťastní? Odhalit klíč ke štěstí? Dneska vám povím něco na toto téma.

Štěstí je úžasná vlastnost. Znám jeden velmi krásný citát o štestí, který naprosto dokonale definuje, co je to štěstí:

„Když mi bylo 5 let, matka mi neustále říkala, že štěstí je klíčem k životu. Když jsem šel do školy, ptali se mě, čím chci být, až vyrostu. Napsal jsem „chci být šťastný“. Řekli mi, že jsem úkol nepochopil, a já jim řekl, že oni nepochopili život.“ —  John Lennon

Naprosto s tímto citátem souzním, proč? Protože ke štěstí nepotřebujeme mnoho. Mnohdy si to jenom nalháváme a myslíme si, že abychom byli šťastní, potřebujeme bohatství, potřebujeme spoustu lidí, kteří nás budou sledovat, obdivovat, budou našimi fanoušky na sociálních sítích, budeme od nich dostávat lajky za naše dokonalé fotky, které mnohdy upravujeme, aby byly dokonalé. 

Co pro vás štěstí znamená?

Když se vás zeptám „co je štěstí?“, jaká by byla vaše odpověď? Je asi těžké přijít na jednoduchou odpověď. Přesto zde hledáte klíč ke štěstí a jak vést plnohodnotný život.

Pravdou je, že univerzální klíč ke štěstí je mýtus.

To neznamená, že byste měli přestat hledat ten svůj hned teď, znamená to pouze, že musíte být opatrní při čtení článků o „klíči ke štěstí“. Univerzální klíč ke štěstí neexistuje, protože definovat štěstí je jednou z nejobtížnějších věcí v životě.

Být štastný znamená umět se dívat okolo sebe a vidět, co mi život nadělil za krásy

Často zapomínáme, že nejvíc šťastný je každý člověk, který je ,,jenom“ zdravý, má okolo sebe lidi, kteří ho milují a dělá to, co ho baví. 

Ke štěstí nepotřebujeme mnoho. Nejvíc bohatý je totiž ten, kdo miluje a o tom je i tento citát. 

„Láska je štěstí. Kdo dokáže milovat, je šťastný.“ —  Hermann Hesse

Zamysleli jste se někdy nad tímto? Co pro vás definice štěstí znamená a jste v životě šťastní, nebo naopak žijete v negativních emocích, máte stres a trápíte se věcmi, které nemají řešení?

Ve svém kurzu 21 dní ke štěstí učím: 

  • jak se během pár dní můžete cítit šťastní
  • jak to udělat, aby vaše vztahy fungovaly, byli jste milování, obklopeni lidmi, které milujete a kteří milují vás
  • jak to udělat, aby k vám peníze začaly proudit, protože peníze jsou dobré, ale mnohdy stačí jenom ušetřit na některých věcech a zjistíte, že máte dost peněz, když nebudete vyhazovat peníze za zbytečnosti, kterými si myslíte, že si přitáhnete to štěstí, ale opak je pravdou. 

Dost bylo trápení.

Dost bylo nefunkčních vztahů.

Dost bylo obracení každé koruny.

Dost bylo plácání se v nízkých vibracích.

Tyto jednoduché techniky vám změní život.

Moje techniky už pomohly milionům lidí. Čekají na jistý zázrak, který ale nezaručuji. Všechno totiž záleží na nás. Tyto jednoduché techniky vám dokáži ovšem změnit váš život a nepotřebujete do toho investovat mnoho peněz, ale ani času pokud to skutečně chcete.  

Pokud chcete odhalit klíč ke štěstí. Přihlaste se k mému kurzu 21 dní ke štěstí. 

Moje jméno je Natalie S. Groulíková a jsem autorkou tohoto transformačního kurzu. Do kurzu jsem vložila nejúčinnější  transformační techniky, které mám osobně vyzkoušené a které mě osobně moc pomohly v nejhorších chvílích mého života. 

Už po pár dnech jsem se cítila jako znovuzrozená a po 21 dnech byl ze mě úplně jiný člověk.

Nikdy jsem tolik nezářila, neměla tolik energie a necítila se, tak šťastná, jako po těchto 21 dnech. 

Vždycky máme možnost volby a podle toho se nám děje. Transformační kurz 21 dní ke štěstí je pro vás otevřen a já se na vás těším v kurzu. 

Facebookinstagrammail
Facebookmail

You may also like...