Čeká nás Vlčí úplněk, proč právě vlčí?

Picture of Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

„Vlčí měsíc“ je úplněk, který nastává každý rok v lednu a je pojmenován podle vlků vyjících na měsíc. Severoameričtí vlci vyzývavě vyjí před pářením a během něj, které probíhá v lednu až únoru. Kvůli neustálému vytí na měsíc považovali původní obyvatelé Ameriky nočního dravce za průvodce podsvětím.

A skutečně se toto období shoduje se všemi vírami ve všech kulturách: v zimních měsících jsou brány podsvětí hmatatelnější a kontakt s duchovním světem je nám bližší než v jiných ročních obdobích. Nejdůležitějším obdobím pro věštění a věštecké sny, které odhalují budoucnost na celý nadcházející rok, je Štědrý den, mystický čas s dvanácti svátečními dny „od hvězdy a do vody“.

Dne 7. ledna ve 2:07 hodin ráno nastane úplněk ve znamení Raka. Rak je zodpovědný za rodinné hodnoty, stav domácnosti, blahobyt domácnosti, péči o děti a výživu.

Úplněk rozjasní váš domov a účast harmonického Uranu vám umožní najít východisko z téměř všech situací, které vám v poslední době působily mnoho starostí.

 

 

 

Úplněk přináší silnou energii uzavírání

upozorňuje na nejslabší články našeho života a směřuje tam veškerou energii a sílu vůle, případně upouští od dalšího rozvíjení neužitečných témat.

I na tento úplněk bude probíhat dálkové uzdravování a očištění aury.

Více zde nebo můžete napsat na email: mesavia@seznam.cz

 

 

Tento úplněk rozjasní vaše domácí podmínky a všechna „temná zákoutí“

 

Rekonstrukce domu, rodinné spory o finanční investice, otázky týkající se prodeje nebo koupě nemovitosti, která se blíží dokončení, a další důležité záležitosti vyžadují tu nejvážnější pozornost. Prostor pro váš osobní život je nyní nesmírně důležitý. Je vám zcela jasné, co s tím máte dělat, jak si kolem sebe vytvořit pohodlí.

Důležité je nyní najít rovnováhu mezi časem stráveným prací a časem věnovaným domácím pracím. Musíte se zaměřit na vyvážení společenského a osobního života.

Je čas stanovit priority.

Velký projekt může začít nebo skončit.

Problémy ve vztazích s dětmi se zvýrazní, možná že dlouholetá nedorozumění konečně skončí vzájemným pochopením a odpuštěním. Úplněk bude v sextilu s Uranem a slibuje v příštích dvou týdnech nečekané a rychlé změny k lepšímu.

Tento úplněk je štědrý pro všechny, ale zvláště příznivý je pro znamení Raka, Kozoroha, Ryb, Štíra, Lva, Blíženců, Panny a Býka.

Obklopte se při úplňku svými oblíbenými knihami, řemeslnými potřebami, hudbou, domácími mazlíčky a skvělými kulinářskými díly na elegantně prostřeném stole. O víkendu se nemusíte toulat po světě. Později to doženete, ale zatím – přijďte s pohoštěním pro svou rodinu a přátele a obklopte všechny svou láskou.

 

Přeji vám mnoho zdraví, lásky a Božího požehnání po celý rok 2023.

Natalie Sheryl Groulíková

 

Zdroj

 

Pokud trpíte fyzickými problémy jako je např. bolest hlavy, zad, kolene či problémy s ledvinami, játry, srdce a jiné, je tu pro vás Lexikon zdraví, kde najdete klíče k 85 nejčastějším nemocem. Ke kořenům svého problému se dostanete v e-knize Lexikon zdraví zde.

Pro stažení ukázky z LEXIKONU ZDRAVÍ TUDY PROSÍM.
Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články