Co nás čeká v roce 2023?

Picture of Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Rok 2023 je tady a co nás v roce 2023 čeká? Hlavním číslem roku 2022 bylo číslo 6, což znamená, že se vše točilo okolo vztahů, ať už partnerských nebo rodinných. Rok 2023 je pod energiemi vibračního čísla sedm.

 

V roce 2023 nás čeká hlubší ponoření se do sebe

V roce 2022 jsme zažili vnitřní posun, ke kterému nás vedly nové energie na naší planetě. Nyní nás čeká lepší vyjasnění si těchto životních posunů. Budeme zpracovávat změny, které se udály v loňském roce a přímo jim čelit. Čeká nás hlubší uvědomění našeho vědomí, ale není kam spěchat.

V roce 2023 nás čeká cesta k sobě

V roce 2023 si budeme víc uvědomovat sami sebe, svou skutečnou podstatu a budeme dostávat odpovědi, proč se v jednu chvíli chováme, tak jak se chováme. Naše intuice se bude ještě víc otevírat a odpovědi k nám budou přicházet přirozeně. Budeme přirozeně vedeni dívat se na věci do hloubky.
V roce 2023 je čas zaměřit se na své silné stránky a navázat spojení se světem přírody a vaším pravým já. Budeme vedení k uvědomění si našeho vzájemného propojení-VŠE JE JEDNÍM.
Když ublížíte komukoli, tak ublížíte i sobě.

Hlavním tématem roku 2023 je intuice

Naučíme se důvěřovat sobě a svému vnitřnímu hlasu. Řekněte si v duchu: otevírám se své intuici, důvěřuji jí a cením si jí.

Intuice je Boží dar

Právě díky intuici bylo vynalezeno spoustu objevů, převratných vynálezů, překrásných skladeb, objevů, uměleckých děl a předmětů. Intuice nás posouvá za hranice naší mysli a proto si určitě zaslouží být rozvinuta.
Přeji vám mnoho zdraví, lásky a Božího požehnání po celý rok 2023.
Natalie Sheryl Groulíková

 

 

Pokud trpíte fyzickými problémy jako je např. bolest hlavy, zad, kolene či problémy s ledvinami, játry, srdce a jiné, je tu pro vás Lexikon zdraví, kde najdete klíče k 85 nejčastějším nemocem. Ke kořenům svého problému se dostanete v e-knize Lexikon zdraví zde.

Pro stažení ukázky z LEXIKONU ZDRAVÍ TUDY PROSÍM.
Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články