Nepodceňujte nebezpečí napadení vašeho těla jedovatými látkami

Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Víte, že každodenně přicházíme do styku s mnoha jedovatými látkami? Skrývají se v našem jídle, kosmetických produktech a dokonce i ve vzduchu, který dýcháme. Ať už chceme nebo ne, jsou pro naše tělo ohromným rizikem a nepředstavitelné množství lidí trpí zdravotními problémy právě kvůli nim. 
 
Proto bychom neměli podceňovat jejich potenciální škodlivost a měli bychom být opatrní a pečlivě sledovat, co konzumujeme i co si aplikujeme na kůži. V dnešním článku se podíváme blíže na toto téma a ukážeme vám způsoby, jak minimalizovat riziko napadení vašeho těla jedovatými látkami.
 
Co jsou toxiny ve střevech?
Vaše střeva jsou plná toxinů, které mohou napadnout vaše tělo. Jsou to látky, které se mohou ve vašem těle hromadit a způsobit vážné poškození nebo dokonce smrt. Proto je důležité, abyste nepodceňovali nebezpečí toxinů ve svých střevech.
 
Proč potřebujeme zdravé střevní bakterie?
 
Většina z nás nepřemýšlí o tom, jak důležité jsou zdravé střevní bakterie. Přitom jsou to právě ony, které nám pomáhají trávit potravu a absorbovat živiny. Bakterie také chrání naše střeva před infekcemi a podporují imunitní systém.
 
Zdravé střevní bakterie se mohou vyskytovat v různých formách a jsou nezbytné pro správné fungování našeho těla. Pokud je v těle narušena rovnováha mezi dobrými a špatnými bakteriemi, mohou se objevit zdravotní problémy, jako je například Crohnova choroba nebo colitis ulcerosa.
 
70% imunity máme právě ve svých střevech, proto je tak důležité mít ve střevech ty správné bakterie. Když nefunguje imunitní systém, tak jsme často nemocní a 
 

SVATÝ GRÁL ZDRAVÍ ZDARMA 🌸

Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články