Kdo byl Bruno Gröning a co skutečně dělal?

Picture of Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Bruno Gröning měl nesmlouvavý přístup ke svým metodám, které zahrnovaly uzdravení duchovní cestou. V tomto článku se dozvíte vše o muži, který změnil alternativní medicínu.

Bruno Gröning Učitel

Bruno Gröning byl německý duchovní učitel, který měl velký vliv na životy mnoha lidí. Narodil se v roce 1906 a zemřel v roce 1959. Bruno učil o síle pozitivního myšlení, víře, duchovní cestě a o tom, jak je důležité být laskavý k ostatním. Věřil také, že každý člověk má schopnost uzdravit sám sebe.

Mnoho lidí, kteří se s Brunem Gröningem setkali, o něm říkalo, že měl velmi zvláštní auru. Podle Bruna Gröninga neexistovala a neexistuje žádná nevyléčitelná choroba, což potvrzují lékařsky ověřené zprávy o úspěchu.

Fota z Kruhu přátel Bruna Gröninga.

Bohužel ne všichni však Gröningovým schopnostem věřili. Mnozí lékaři a vědci ho odmítali jako šarlatána a tvrdili, že pro jeho tvrzení neexistují žádné vědecké důkazy. Přesto měl Bruno Gröning mnoho příznivců, kteří byli přesvědčeni, že jim může pomoci.

Bruno Gröning byl dokonce postaven před soud za podvod poté, co několik lidí tvrdilo, že od nich vzal peníze, ale nedokázal je vyléčit. Nakonec byl všech obvinění zproštěn, ale soudní proces poškodil jeho pověst a nikdy už nezískal stejnou popularitu.

Bruno Gröning zemřel v roce 1959, ale jeho odkaz žije dál. I dnes se stále uzdravují lidé, kteří věří v jeho léčivé schopnosti a kteří jeho poselství dále šíří.

Co Bruno skutečně dělal?

Bruno uzdravoval skrze Boha a Boží sílu, skrze tuto frekvenci se lidé uzdravují stále a k uzdravení je třeba VĚŘIT. Věříte v tuto Sílu? Máte víru? K uzdravení nikomu nepomohou ani všechny peníze světa. I Ježíš pravil ,,Věř a víra tvá tě uzdraví,, 

Stáhněte si Svatý Grál vašeho zdraví zdarma

Existuje jeden příběh

Za Brunem přišel jeden velmi bohatý a vlivný muž a chtěl, aby uzdravil jeho manželku. Řekl mu, ať si řekne jakoukoli částku, naprosto jakoukoli, že mu ji dá, ať pomůže hlavně jeho ženě. Bruno mu, ale řekl: ,,To nejde, takhle to nefunguje, je potřeba uvěřit,,

Muž na to znova, že mu nabízí jakoukoli finanční částku, že asi Bruno není při smyslech, když to odmítá. Odešel však s nepořízenou, protože Bruno mu zopakoval, že je třeba víra a ne peníze.

Kruh přátel Bruna Gröninga

Důkazů, že Bruno měl léčivé schopnosti existuje mnoho a dokonce léčí i po své smrti, jak slíbil při svém přechodu do jiné dimenze. Dnes a denně se stále lidé uzdravují díky Brunově léčení. Jeho příznivci založili Kruh přátel Bruno Gröninga, kde pravidelně probíhá léčení duchovní energií, kterou Bruno nazýval Heilstrom. V kruhu přátel je vítaný každý.

Duchovní léčení v moderní době

Dodnes existují lidé, kteří praktikují léčebné metody Bruno Gröninga. Někteří dokonce zašli tak daleko, že založili kliniky a centra věnovaná jeho učení. Ať už v duchovní léčení věříte, nebo ne, je těžké popřít pozitivní vliv, který Bruno Groening měl na životy mnoha lidí.

Pokud vás trápí zdravotní problémy, tak doporučuji nakouknout do Lexikonu zdraví, kde najdete pravou příčinu svých zdravotních problémů. Nemoc nepřichází jen tak, je to dar duše a je třeba se podívat na to, co nám prostřednictvím právě této nemoci, chce naše tělo sdělit. Níže si můžete stáhnou ukázku Lexikonu zdraví.

Ukázka z Lexikonu zdraví

Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články