Díky této technice rozpustíte své strachy a bloky s lehkostí doma

Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Jak naše bloky vznikají?

 

V době prenatálního vývoje se vytváří naše základní matrice, jež ovlivňuje osobní charakter a naše reakce a základní postoje k sobě, ke druhým a k situacím. Na nastavení matrice vyvíjejícího se dítěte působí postoje, emoce a prožitky těhotné ženy – budoucí matky a jejího nejbližšího okolí. 

 

Do matrice se ukládají jak přirozené zkušenosti, jako např. postoj vytvořen láskyplným přijetím těhotenství matkou či prožitkem přirozeného a pohodového porodu, tak negativní traumatické prožitky, jako nepřijetí těhotenství matkou, pokusy o potrat, starchy matky či těžký porod nebo cíařský řez. 

 

Z energetického hlediska se v takovém případě vytváří v lidském energetickém systému energetický blok, jež se kládá z nezpracovaných zkušeností, které byly spojeny se silnými pocity. 

 

Tento blok se ukládá v zakončení kořenových nervů, jež se nachází podél páteře a mohou se projevovat v rovině emocionální, psychické či fyzické nerovnováhy – poruchy, nedůvěry, nedostatečnosti, nemoci těla apod.

 

 

 

Stáhněte si Svatý grál zdraví zDARma zde


Pozor na potlačení traumat

 

 MT je příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro odblokování traumat a schémat vytvořených v období prenatálního vývoje. 


Nemusíte nikomu nic vysvětlovat ani se probírat svým dětstvím a bolavými ranami. Dokonce spolu nemusíme ani mluvit a přesto se vše děje pro vaše nejvyšší dobro. 


Metamorfní techniku neboli motýlí masáž je možné absolvovat i dálkově. Nemusíte nikam jezdit. Zde se dozvíte více. 


Jestliže byla zkušenost a s ní spojený strach velmi zlá, může se na úrovni vnitřních pocitů opakovat to samé stále dokola. Svým rozhodnutím, že nic takového nechce člověk již nikdy zažít, protože zkrátka nenašel způsob jak tuto zkušenost zpracovat, ji pouze zatlačí do podvědomí.


To je ovšem účinné pouze do té doby, dokud se v životě nevyskytne událost, která se předchozí zkušenosti podobá. V tu chvíli se výše popsaný blok opět aktivuje a člověk je náhle opětovně zaplaven všemi pocity, které zatlačil do svého podvědomí proto, aby je již nikdy nemusel pocítit. 


Aktuální událost, která se v jeho životě odehrála, pouze tyto dřívější nezpracované pocity aktivovala a ty nyní vstoupily do vědomí ještě daleko silněji než kdysi.


Dlouho vyčkávaly a hromadily se, nyní se chtějí vynořit na povrch, chtějí být vidět, chtějí být zpracovány, procítěny a přijaty.


Přijetím těchto zpočátku negativních pocitů se mohou minulé zkušenosti harmonizovat a nakonec mohou být z lidského organizmu odstraněny.Komu může tato technika pomoci?


Laskavým, příjemným a přitom silným a hluboce účinným prostředkem pro uvolnění existujících energetických bloků je metoda METAMORFNÍ TECHNIKA, jež při své aplikaci navrací krok po kroku organizmus člověka do jeho plného potenciálu.


Metamorfní technika je neinvazivní a jemný postup vhodný pro všechny věkové kategorie i stavy. 


Např. dětem pomáhá při ADHD. 

Těhotným ženám pomáhá s klidným porodem a vývojem miminka. 

Nemocným pomáhá rozpustit příčinu jejich nemoci, která se schovává v psychice a celkově harmonizovat své tělo i duši.

Zvířátkům pomáhá se celkově zklidnit. 


Chcete rozpustit své bloky a strachy? 


Přihlaste se na dálkovou aplikací Metamorfní techniky a udělejte svým strachům a blokům pá pá. 


To vše je možné dálkově. Pomáhám lidem i zvířátkům. Více zde.


Metamorfní techniku neboli motýlí masáž je možné absolvovat i dálkově. Nemusíte nikam jezdit. Zde se dozvíte více. 


 

 
  Zde si stáhněte Svatý grál svého zdraví

Facebookinstagrammail
Facebookmail
Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články