Co je to za masáž bez masáže, že mění životy?

Metamorfní masáž

 

Technika, která není tak docela masáž i když ji, tak někdo nazývá je přelomová transformační technika, která vás doslova přehoupne do jiných sfér a změní vám možná život, tak jako mě.

Rozpouští všechny ty blbosti, které jsme do sebe za svůj život nasákli, jako houby a navrací nás na naší cestu, na cestu pro kterou jsme sem na zem přišli.

Touto cestou se vyčistí všechny naše bloky, sevření a strachy, které jsme nasávali ještě coby miminka u maminky v bříšku

Působí od doby vašeho početí až do doby porodu a právě v tuto dobu jsme byli infikováni nejvíc, tam to všechno začalo. Tam je počátek většiny našeho trápení, které prožíváme celý život.

Jestli například naši rodiče byť jen na chvilku zapochybovali o tom, jestli nás chtějí, je to v nás uloženo a my se pak celý život divíme, proč si nevěříme, proč si nevážíme sami sebe a na to navazuje samozřejmě to, že si pak přitahujeme do života partnery a lidi, kteří nám tento náš ,,handicap,, ukazují a neváží si nás. Nebo zažíváme těžké chvilky se svým šéfem v práci nebo i šikanu.

Nebo jste například vymodlené a tedy chtěné dítě, ale v těhotenství se třeba naše maminka něčeho lekla, zažívala strach o někoho, prošla si rozchodem, cítila se sama, strádala finančně, mohla prožívat existenční strachy atd. je toho hodně, co nám život přináší a tohle všechno do sebe nasáváme, jako ten malý tvor v jejím bříšku.

Pak se divíme proč se cítíme sami i když sami nejsme. Máme okolo sebe svoji rodinu a své blízké, ale stále se tam někde vzadu v sobě cítíme strašně sami.

Divíme se, že celý život řešíme finanční problémy i když máme pocit, že jsme si vztah k penězům a hojnosti už řešili snad stokrát.

Divíme se, proč si přitahujeme do života alkoholiky, agresivní partnery, sexuální devianty, když celá naše rodina řešila problém s alkoholem třeba u jednoho člena rodiny nebo když naše maminka řešila v těhotenství nevěru svého partnera a nebo třeba ve vztahu mezi rodiči nebylo všechno růžové a často se hádali. Je toho tolik co se může odehrát za těch 9 měsíců a my to celé vnímáme.

Jsme u toho a nemůžeme odejít, nemůžeme si zacpat uši nebo si vzít sluchátka a pustit si nahlas Kabáty!

Vnímáme, slyšíme a hlavně cítíme a prožíváme všechno s naší mámou. Když měla ona strach, naše tělíčko se sevřelo. Když se radovala, naše tělíčko se uvolněně radovalo s ní, naše srdíčko cítilo radost.

Už chápete odkud to všechno pramení?

Ale nevěšte hlavu, mám pro vás jednu skvělou zprávu!

Jde to všechno změnit?

Ano nevěřili byste, jak snadno a jemně, bez toho, že byste se museli hrabošit ve své minulosti a hledat, kdy, kde a jak, který problém vzniknul.

A co je na tom nejlepší? Dokonce nikam nemusíte. Celý proces si můžete užít v pohodlí svého gauče.

Stačí se jenom rozhodnout. Nemusíte o svém trápení mluvit, když nechcete. Všechno se děje i tak a děje se to pro vaše nejvyšší dobro ve všech oblastech vašeho života, ať už je to zdraví, finanční problémy nebo nefungující vztahy.

S touto ne masáží, kterou je možné dělat na dálku se vám změní celý život.

Není důležité, jak se ona technika nazývá, ale hlavní je co dělá a dělá toho hodně.

Pro zvídavé  technika se nazývá Metamorfní technika a někdo ji říká Motýlí masáž pro její transformační něžnost a jemnost.

Celá aplikace trvá cca jednu hodinu a stačí si jen lehnout a můžete si pustit nějakou relaxační hudbu, ale nemusíte.

Jestli to myslíte vážně a jste rozhodnuti skutečně svůj život změnit, tak doporučuji projít celou kůrou 10ti aplikací v intervalu jednou týdně. Je to to nejlepší co pro sebe můžete udělat.

Zbytek už je na vás!

Jste připraveni na změnu svého života? Tudy prosím – Mám zájem o metamorfní masáž na dálku.

S láskou Natalie Sheryl Groulíková

Facebookinstagrammail
Facebookmail

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.