Co je to za masáž bez masáže, že mění životy?

Picture of Natalie Sheryl Groulíková
Natalie Sheryl Groulíková

Průvodkyně pro zdraví těla i duše a lifestyle blogerka.

Technika, která není tak docela masáž i když ji, tak někdo nazývá je přelomová transformační technika, která vás doslova přehoupne do jiných sfér a změní vám možná život, tak jako mě.

Co dělá metamorfní technika neboli motýlí masáž?
 

Rozpouští všechny ty blbosti, které jsme do sebe za svůj život nasákli, jako houby a navrací nás na naší cestu, na cestu pro kterou jsme sem na zem přišli.

Touto cestou se vyčistí všechny naše bloky, sevření a strachy, které jsme nasávali ještě coby miminka u maminky v bříšku.

 

Jak pomáhá motýlí masáž?
 

Působí od doby našeho početí až do doby porodu a právě v tuto dobu jsme byli infikováni nejvíc, tam to všechno začalo. Tam je počátek většiny našeho trápení, které prožíváme celý život.

Jste chtěné dítě?

Zapochybovali například vaši rodiče třeba jenom na chviličku, jestli vás chtějí, jestli to zvládnou? I toto v nás může být uloženo a my se pak celý život divíme, proč si nevěříme a proč si nevážíme sami sebe. Na to navazuje samozřejmě to, že si pak přitahujeme do života partnery a lidi, kteří nám tento náš ,,handicap,, ukazují a neváží si nás. Nebo zažíváme těžké chvilky se svým šéfem v práci nebo i šikanu.

Nebo jste vymodlené a tedy chtěné dítě? A vaše maminka se v těhotenství něčeho lekla, zažívala strach o někoho, prošla si rozchodem, cítila se sama, strádala finančně?  Je toho hodně, co nám život přináší a tohle všechno do sebe nasáváme, jako ten malý tvor v jejím bříšku.

Pak se divíme proč se cítíme sami i když sami nejsme. Máme okolo sebe svoji rodinu a své blízké, ale stále se tam někde vzadu v sobě cítíme strašně sami.

 

Řešíte finanční problémy?
 

Divíme se, že celý život řešíme finanční problémy i když máme pocit, že jsme si vztah k penězům a hojnosti už řešili snad stokrát.

 

Proč si přitahujete právě tyto partnery?
 

Divíme se, proč si přitahujeme do života alkoholiky, agresivní partnery, sexuální devianty, když celá naše rodina řešila problém s alkoholem třeba u jednoho člena rodiny nebo když naše maminka řešila v těhotenství nevěru svého partnera a nebo třeba ve vztahu mezi rodiči nebylo všechno růžové a často se hádali. Je toho tolik co se může odehrát za těch 9 měsíců a my to celé vnímáme.

Byli jsme u toho a nemohli jsme se sebrat a odejít

Nemohli jsme si ani zacpat uši nebo si vzít sluchátka a pustit si nahlas třeba Kabát!

Vnímáme, slyšíme a hlavně cítíme a prožíváme všechno s naší mámou. Když měla ona strach, naše tělíčko se sevřelo. Když se radovala, naše tělíčko se uvolněně radovalo s ní, naše srdíčko cítilo radost.

Už chápete odkud to všechno pramení?

Ale hlavu vzhůru, mám pro vás jednu skvělou zprávu!

Jde to všechno změnit! Klikněte zde!
 

Ano nevěřili byste, jak snadno a jemně, bez toho, že byste se museli hrabošit ve své minulosti a hledat kdy, kde a jak, který problém vzniknul.

A co je na tom nejlepší? Dokonce nikam nemusíte. Celý proces si můžete užít v pohodlí svého gauče.

Stačí se jenom rozhodnout. Nemusíte o svém trápení mluvit, když nechcete. Všechno se děje i tak a děje se to pro vaše nejvyšší dobro ve všech oblastech vašeho života, ať už je to zdraví, finance nebo vztahy.

S touto ne masáží, kterou je možné absolvovat na dálku si můžete změnit celý život.

Není důležité, jak se ona technika nazývá, ale hlavní je co dělá a dělá toho hodně.

Pro zvídavé  technika se nazývá Metamorfní technika a někdo ji říká Motýlí masáž pro její transformační něžnost a jemnost.

Celá aplikace trvá cca jednu hodinu a stačí si jen lehnout, můžete si pustit nějakou relaxační hudbu, ale nemusíte.

Myslíte to vážně? Změna čeká jenom až se pro ni rozhodnete. Doporučuji projít celou kůrou 10ti aplikací v intervalu jednou týdně. Je to to nejlepší co pro sebe můžete udělat.

Zbytek už je na vás!

Já vás zvu tudy prosím – Mám zájem o metamorfní masáž na dálku.

 

 

S láskou Natalie Sheryl Groulíková 💚

Facebookinstagrammail
Facebookmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + one =

Popular
Nezapomeň si přečíst

Oblíbené články