Nejdříve bych vás ráda pozdravila a přivítala v tomto virtuálním prostoru. Mé jméno je Natalie Sheryl Groulíková a mým posláním je pomáhat lidem, aby našli sami sebe, tím jim pomoci uzdravit svůj život a najít svůj vnitřní klid, svůj Zdroj. Tím se začne uzdravovat život každého po stránce duševní i fyzické. Vše co sdílím jsem si sama prožila nebo osobně vyzkoušela. Jsem autorka vege kuchařky A Koza zůstala celá aneb bezmasé jídlo není nuda.

Tato kuchařka vznikla právě díky mé velké lásce ke zvířátkům. Vytvořila jsem transformační kurz 21 dní ke štěstí a e-knihu Lexikon zdraví. Miluji zvířata a doma se mnou žije pět psích duší (4 psí holky Banni, Arne, Viki, Freya, a jeden chlapák Olli). Víc než 20 let se intenzivně věnuji různým oblastem seberozvoje. Souzním s učením Eduarda a Míly Tomášových, Moojiho aj.

Za svůj život jsem prošla mnoha zasvěceními, semináři a kurzy:

– Mistr Reiki

– Mistr Shamballa

– Kurzy masáží ( Medová masáž, Čínská energetická masáž, Indická masáž hlavy, Masáž lávovými kameny, Breussova masáž, sportovní masáž, Dornova metoda, Asyrské masáže …)

– Kurz Lifting obličeje

– Kurz automatické kresby

– Škola transformace vědomí

– Transformační kurz otevírání třetího oka

– Škola šamanismu a šamanských technik

– Kurzy Metamorfní techniky

– Kurzy Access Bars

– a další

Zažila jsem si spoustu vzestupů a pádů, tak jako každý v tomto světě iluzí, než jsem našla cestu ke svému Zdroji, ke svému Božství. Projela jsem část světa za volantem kamionu, založila úspěšnou firmu a teď jdu konečně cestou, která mě už dlouho volala. Mám dar naslouchat a pomoci vám vidět, to co často sami nevidíte. Vždycky jsem byla ,,jiná,, a nezapadala jsem do kolonek a systémů a dnes vím proč. Jsem mentorka vizionářka, spisovatelka, šamanka,  milovnice přírody, průvodkyně k bytí v lásce a hvězdné semínko.

Po všech těch letech intenzivní práce na sobě, po všech těch přečtených knihách, absolvovaných kurzech a seminářích jsem došla k tomu, že vím, že nic nevím, jak praví Sokratés. Podle Eduarda Tomáše existuje tzv. dlouhá a krátká cesta k Sobě, ke svému Zdroji, já si vybrala před lety tu dlouhou, prošla jsem si jí a dnes už vím, že kdyby mi tenkrát někdo ukázal cestu krátkou, tak jsem si mohla spoustu trápení ušetřit.

Proto následuji Boží volání a pomáhám těm co chtějí Uvidět, co je očím neviditelné a najít místo po kterém všichni toužíme a kam směřujeme, svůj Zdroj.

To je cesta do Nové Země.

S láskou Naty