Chcete rozjet své podnikání online, ale nevíte jak na to?
Máte už online podnikání a chcete ho posunout a na vyšší level?
Chcete být úspěšná?

Podnikejte online s lehkostí a vyživujte svou duši i svůj účet stejnou měrou. Mé zkušenosti, revoluční podnikatelské nápady, raketová energie a andělská intuice s přímým napojením je tu pro vás, tak to všechno využijte!

Jmenuji se Natalie Sheryl Groulíková a jsem business mentorka pro oblast online podnikání. 

Mám s online podnikáním velké, osobní zkušenosti. Vybudovala jsem z nuly několik online projektů včetně milionové firmy a oblasti online marketingu a mentoringu se věnuji už 10 let.

Nevařím z vody, ale čerpu z vlastních zkušeností a na váš byznys se budu dívat, jako na svůj vlastní. 

Denně se v této oblasti vzdělávám, protože to miluji. 

S čím vám pomůžu?

I v byznyse platí mé oblíbené ,,Všechno máme ve své hlavě“ a já vám pomohu změnit váš mindset, vaše nastavení mysli na šesticiferný příjem. A nejen to, skrz na skrz prostuduju váš byznys. Najdu vaši zlatou žílu a pokud bude třeba, propojím vás s těmi správnými lidmi. Nacítím se a zjistím co vaši zákazníci chtějí a kudy tečou peníze do vašeho byznysu.

Podíváme se i na nastavení vašich reklam, pokud budete chtít a najdeme vaše slabá místa.

 

Doslova do vás napumpuju novou sebedůvěru, raketovou energii a mindset ženy, kterou se chcete stát.

Expanze vašeho byznysu je moje zóna génia.

Kdo je mentor?

Mentor je hlavně podporující partner a přítel, který má velké zkušenosti v oboru, kde chcete vyniknout. Mentor vás podpoří, pomůže, poradí a dostane vás do vašeho cíle.

Konzultace zdarma

Není čas ztrácet čas, takže neváhejte a zarezervujte si 30 min konzultaci zdarma, kde si dáme společně kávu a řekneme si více. Konzultace je možná osobně (Litomyšl, Polička, Svitavy) nebo na Zoom.