Předprodej kurzu

Nejlepší metoda proti stresu v Česku a na Slovensku
Ovládněte stres už za 21 dní s kurzem Vyzraj na svůj stres

Vědecká studie odhalila, že příčinou až 90% návštěv lékaře je stres!

Dovolím si jednu otázku
Chcete se léčit nebo se chcete uzdravit?

Pokud se chcete uzdravit, pak jste tady správně.

Současná medicína nezná pravou příčinu stresu a proto se jí nezabývá

V tomto kurzu se naučíte, jak na něj jednoduše vyzrát

V moderní medicíně jedni doktoři léčí fyzično, druzí pracují s psychikou. Jsou to pro ně dva oddělené světy. Když se ale podíváte do zrcadla, uvidíte jedno celistvé tělo. Proč by mezi jeho dílčími částmi měla existovat hranice?

Kurz Vyzraj na svůj stres vychází z alternativní medicíny a mých zkušeností

Alternativní medicína vnímá tělo jako celek, kde vše souvisí se vším

Alternativní medicína se dívá na tělo holisticky a věří, že vše souvisí se vším. Vaše emoce a mysl jsou motorem, který řídí celý váš život. Proč by neměli řídit i vaše zdraví? V kurzu Vyzraj na svůj stres se dozvíte, jak s ním zatočit právě díky své mysli a svým emocím..

Zaměříte se na to, jak na váš stres vyzrát a najdete odpovědi na tyto otázky:

Přestože se alternativní a moderní medicína liší, neznamená to, že se navzájem vylučují. Ideální je vzít si z obou světů něco – to, o čem jste v konkrétní situaci přesvědčeni, že je pro vás to pravé. Nebojte se věřit sami sobě a své intuici. 

V kurzu Vyzraj na svůj stres vám ukážu, jak na to.

Co vás čeká uvnitř kurzu?

Naučíme se techniky pro okamžité zvládnutí stresu, takže se budeš cítit klidně a pohodlně v jakékoli náročné situaci. 

1

Naučíte se, jak vyzrát na stres dlouhodobě. Osvojíte si takové návyky, že už si na stres nikdy nevzpomenete. 

3

Vaše tělo se stane imunní vůči stresu i úzkosti a současně posílíme vaši imunitu. 

4

Dozvíte se, jak vyzrát na vaši mysl, aby sloužila ona vám a ne vy jí a zažijete neopakovatelný pocit naprostého vnitřního štěstí a spojení se sebou samým.

2

Navrátíme vás do vašeho přirozeného stavu, naprostého zdraví. 

5

Tělo máte jen jedno na celý život

Udělejte pro něj maximum

Připadáte si k ničemu a cítíte se, tak vyčerpaně, že se vám z toho chce brečet? Já vím, jak se cítíte. Měla jsem to stejně!

Kdo jsem já?

Jmenuji se Natalie a prošla jsem si v životě několikrát obdobím naprosté vyčerpanosti, šíleného stresu, vyhoření a nekonečných depresí např. po narození dcery nebo ve vztazích, kde jsem si vybrala do svého života skutečně výživné lekce. Byl to neustálý a permanentní STRES! Nezvládala jsem nic a skončila jsem na antidepresivech. Byl to, tak obrovský stres a tlak, že kdyby se skutečně brečelo do krásy, tak je ze mě Naomi Cambell. Jen zázrakem jsem si v té době nic neudělala. Měla jsem zdravotní problémy a velké kožní problémy! 

Ale, jak se říká, když je žák připraven, učitel se vždy objeví a já naštěstí tehdy poznala jednoho hodně moudrého léčitele, který mi vysvětlil co se děje a hlavně mě naučil metody, jak navždy zvládnout stres a vyzrát na něj. Během pár týdnů jsem nepotřebovala žádná antidepresiva a zbavila jsem se jednou provždy zdravotních problémů a ekzému, se kterým mi lékaři nepomohli ( ani ti vyhlášení kožaři ). 

Celé roky jsem měla ruce bolavé až do krve a najednou díky pár úžasným radám, které jsem následovala bylo po všem. A nejen to, najednou mě přestaly stresovat maličkosti, jako třeba ručník na křivo a postříkané kachličky v koupelně, smetí na podlaze nebo když na mě někdo troubil za volantem. Nemohla jsem tomu uvěřit. Byl to skutečný zázrak. Dřív jsem se rozčilovala kvůli každé blbosti.

Dnes už vím, jak se dlouhodobě udržovat v pohodě. Studovala jsem to a zkoušela na sobě skutečně poctivě víc než dvacet let. Vím co dokáže stres i to jak na něj vyzrát. Ve svých téměř 48 letech jsem naprosto zdravá bez jediného léku. 

A to je skvělé, protože vy už stejné chyby dělat nemusíte! Vy nemusíte padnout na dno!  

Všechno co jsem se na své cestě naučila, jak žít pěkný život v radosti, ve vnitřním klidu, spokojenosti a hlavně ve zdraví jsem vložila do tohoto kurzu Vyzraj na svůj stres.

Získáváte online přístup k:

 

Celková hodnota 14 187Kč

 

DNEŠNÍ VÝHODNÁ CENA, KTERÁ SE UŽ NIKDY NEBUDE OPAKOVAT je

 pouze 2 490Kč

Jste připraveni vyzrát na svůj stres?
Vyplňte objednávkový formulář a já se na vás těším v kurzu.


Tato cena platí pouze v předprodeji kurzu, který právě běží. 
Samotný kurz spatří světlo světa už 1.11.2022, kdy vám přiletí do vašeho emailu.